Car Detailing

Detailing Kędzierzyn-Koźle, KrapkowiceCar Detailing

 

CAR DETAILING - CO TO TAKIEGO?

Nie od dziś wiadomo, że zadbany i szybki samochód to wizytówka każdego faceta. Car detailing pomoże utrzymać Twój samochód w nienagannym stanie, a nasi specjaliści od detailingu sprawią aby wyglądał jak nowy. Car detailing to termin, który obecnie odnosi się do dokładnego, wręcz pedantycznego czyszczenia samochodu z użyciem najlepszych kosmetyków i środków dostępnych na rynku. Detailing to wszelkie czynności mające doprowadzić nasz samochód do wyglądu, który na myśl przywróci nam wspomniania o tym gdy wyjeżdżał on salonu i pachniał nowością. Pamiętaj, że starannie przeprowadzony proces detailingu, pozwoli zachować nie tylko świetny wygląd auta, ale również wpływa na utrzymanie jego wartości na rynku wtórnym.

PODSTAWOWE USŁUGI WCHODZĄCE W SKŁAD DETAILINGU

Podstawowe usługi, które wchodzą wskład oferty car detailingu to m.in. dokładne czyszczenie i mycie samochodu (wewnątrz i na zewnątrz), polerowanie i zabezpieczenie lakieru, przy użyciu specjalistycznych narzędzi i produktów (kosmetyków, folii). Car detailing nie obejmuje jednak napraw blacharaskich i mechanicznych, chociaż czasami w ramach usług detailingowych podejmowane są takie działania jak usuwanie rys i wgniecień np. odpryski po kamieniach.

NIE MASZ CZASU? SKORZYSTAJ Z USŁUG WIECZOREK CAR DETAILING

Jeśli brakuje Ci czasu aby zadbać o swój samochód to Wieczorek Car Detailing przychodzi z pomocą. Nie musisz wychodzić z domu aby zadbać o swoje auto. Zadzwoń, a my odbierzemy Twój wóz spod domu, zwracając go po skończonej pracy. Od czasu otwarcia naszego studia zadbaliśmy o wiele aut, od tych najbardziej wymagających, które musieliśmy doprowadzić do porządku po eksluzywne samochody, które dopiero co wyjechały z salonu i wymagały zabezpieczenia lakieru folią ochronną. Nasi klienci nieustannie do nas wracają, a ich zadowolenia potwierdzają komentarze dostępne w sieci.

Posiadamy ponad 6 lat doświadczenia w Detailingu na terenie Kędzierzyna-Koźla, Krapkowic i okolic. Zaufaj specjalistom i pozwól odzyskać blask swojemu samochodowi.Posiadamy profesjonalny salon pielęgnacji samochodów. Wieczorek Car Detailing to ponad 120m2 przeznaczonych dla naszych Klientów. Posiadamy wiele certyfikatów gwarantujących najwyższą jakość oraz najlepsze kosmetyki samochodowe.

Nasze usługi Car Detailing

POLEROWANIE LAKIERU

Renowacja lakieru polega na polerowaniu, dzięki któremu doprowadzimy lakieru do stanu salonowego. Usuniemy zarysowania i drobne uszkodzenia lakieru. Korzystając z renowacji lakieru otrzymujesz idealnie gładki lakier, piękną szklistość oraz wyłonione ziarno lakieru.

POWŁOKA CERAMICZNA

Zabezpiecznie lakieru powłoką ceramiczną. Aby utrwalić na długi czas efekty po renowacji lakieru aplikujemy nowoczesne powłoki ceramiczne. Powłoki aplikujemy na lakier, felgi, szyby, elementy plastikowe oraz nielakierowane. Dzięki zaawansowanej technologii powłoki chroni oraz zabezpiecza lakier przed zabrudzeniami i drobnymi mikrouszkodzeniami.

APLIKACJA FOLII OCHRONNYCH

Najbardziej zaawansowanie i najtrwalsze zabezpieczanie lakieru bezbarwną folią ochronną przed uszkodzeniami mechanicznymi, odpryskami, piaskowaniem, przetarciami. Folia ma 10 lat gwarancji, grubość okołó 200 mikronów, hydrofobowość i niesamowitą szklistość.

RENOWACJA TAP. SKÓRZANEJ

Naprawa skórzanej tapicerki samochodowej i meblowej poprzez wypełnianie ubytków, usuwanie przetarć, uszkodzeń mechanicznych. Dobieranie koloru, natryskowe lakierowanie farbą i warstwą ochronną – tak jak odbywa się to w fabryce.

PRANIE I CZYSZCZENIE SKÓR

Czyszczenie tapicerki skórzanej to bardzo precyzyjny proces i odpowiedzialny. Używamy dedykowanych kosmetyków renomowanych firm, warto zaznaczyć iż jesteśmy fachowcami od "skór"

USUWANIE WGNIECEŃ

Usuwanie wgnieceń bez konieczności lakierowania metodą PDR.

MYCIE DETAILINGOWE

Dokładne wieloetapowe mycie nadwozia metodą na dwa wiadra – czyli bezpiecznie i precyzyjnie, aby jak najmniej porysować lakier. Mycie kół, opon, wypłukanie nadkoli, wszystkich szczelin, bezinwazyjne osuszanie lakieru i czyszczenie wnęk.

DETAILINGOWE SPRZĄTANIE

Szczegółowe pranie metodą pianową i odkurzanie, czyszczenie wnętrza samochodu polegające na wyczyszczeniu wszystkich plastików, zakamarków, szyb, wnęk, wieloetapowe odkurzanie foteli i podłogi. Wisienką na torcie są zaaplikowane odżywki zabezpieczające plastiki.

ORAZ INNE

Masz nietypowe zlecenie? Zadzwoń, nasza specjalizacja to nie tylko kosmetyka samochodowa, ale również czyszczenie przemysłowe i domowe. Nasze studio znajduje się w Kędzierzynie-Koźlu, ale działamy również w okolicy, np. Krapkowice.

Opinie Klientów

Pan Tomek

Właśnie odebrałem swój samochód z rąk WIECZOREK CAR DETAILING. :)

Co mogę powiedzieć?

PEŁEN PROFESJONALIZM, miła obsługa, szybka realizacja i 100% zadowolenie z wykonanej pracy. Chłopaki mają fach w ręku. Widać, że robią to z pełnym zaangażowaniem i pasją! SERDECZNIE POLECAM!

~ opinia z Facebooka

Pani Anna

Szczerze mówiąc, bardzo pozytywnie jestem zaskoczony ! Mimo młodego wieku tych chłopaków ,pełen profesjonalizm w tym co robią i jak to robią ! :) Czysto, dokładnie z pasją -po prostu profesjonalnie :) . Moja czarna zafira, niestety ze sporymi śladami użytkowania, po robocie -lśniła niesamowicie ,lepiej jak przy odbiorze z salonu ! Zrobiła na mnie i na żonie bardzo duże wrażenie :) :) Z czystym sumieniem polecam dla innych klientów :) Piątka z plusem :) Pozdrawiam

~ opinia z Facebooka

Pan Marek

Jestem zadowolony z ich usług. Bardzo dokładnie wykonana praca, motocykl wygląda jak by co dopiero wyjechał z salonu. Na pewno jeszcze ich odwiedzę. Jak najbardziej Polecam.

~ opinia z Facebooka

Pan Łukasz

Gorąco polecam tych FACHOWCÓW!!! Pełen profesjonalizm, kontakt z klientem na najwyższym poziomie, wszystko na bieżąco wyjaśniane, omawiane i doradzane! Jestem mega zadowolony! Będę polecał dalej i oczywiście jeszcze tam wrócę! Dzięki jeszcze raz!

~ opinia z Facebooka

Pan Jakub

Korekta lakieru wykonana na najwyższym poziomie, starannie, a przede wszystkim czułem się bezpiecznie zostawiajac samochód. Widać że robią to z pasją i zamiłowaniem.
Na pewno wrócę!
Polecam, bo warto ????????

~ opinia z Facebooka

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I UMÓW WIZYTĘ

KONTAKT