Wieczorek Car Detailing

Zadbany samochód to duma każdego kierowcy. Będąc pasjonatami pojazdów wiemy jak o nie zadbać, aby zachować ich piękno na dłużej. Powierzając nam swój samochód można być pewnym fachowej obsługi i indywidualnego podejścia. Zamiłowanie do motoryzacji, wieloletnie doświadczenie oraz szeroka wiedza z zakresu detailingu pozwala nam na dostarczenie w pełni profesjonalnych usług, co potwierdzają pozytywne opinie od nawet najbardziej wymagających klientów z Kędzierzyna - Koźla i okolic.

Wieczorek Car Detailing to salon o powierzchni 190m2, w którym nie tylko zajmujemy się kosmetyką samochodową, ale również między innymi renowacją skórzanej tapicerki, czy zabezpieczeniem lakieru foliami ochronnymi. Wysokiej jakości usługi są potwierdzone licznymi certyfikatami, a dzięki ciągłemu pogłębianiu wiedzy stale podnosimy standardy, aby zapewnić jak najlepsze rozwiązania w zakresu renowacji i konserwacji pojazdów.

W salonie Wieczorek Car Detailing oferujemy takie usługi jak:

  • polerowanie lakieru;
  • nakładanie powłoki ceramicznej;
  • kompleksowa kosmetyka samochodowa;
  • renowacja skóry;
  • aplikacja folii ochronnych.

 

Car detailing to proces kompleksowego czyszczenia pojazdu wraz z renowacją karoserii, a także elementów wewnętrznych pojazdu. Nasze działania prowadzimy z użyciem wysokiej jakości kosmetyków samochodowych, dzięki którym efekt show-car utrzymuje się przez bardzo długi czas. Finalnie klient zyskuje nie tylko lśniący pojazd, ale także jego przedłużoną żywotność, jak i również wyższą wartość rynkową.

Usługa auto detailingu pozwala wydobyć między innymi głębszy kolor lakieru, ale także pozbyć się z niego przebarwień, wgnieceń i zarysowań, które powstały wskutek codziennego użytkowania samochodu. Nasz wyspecjalizowany i zgrany zespół fachowców przywróci blask Twojemu pojazdowi, a także zabezpieczy go przed powstawaniem kolejnych mikrouszkodzeń.

Choć nasza praca opiera się głównie na detailingu samochodowym, to jesteśmy otwarci na nietypowe zlecenia, jak np. czyszczenie przemysłowe i domowe. Studio Wieczorek Car Detailing znajduje się w Kędzierzynie - Koźlu, ale usługi prowadzimy również dla Klientów z okolicy miasta, między innymi z Krapkowic, Strzelec Opolskich, Zdzieszowic, czy nawet Gliwic i Opola.

Nasze usługi Car Detailing

POLEROWANIE LAKIERU

Renowacja lakieru polega na polerowaniu, dzięki któremu doprowadzimy lakieru do stanu salonowego. Usuniemy zarysowania i drobne uszkodzenia lakieru. Korzystając z renowacji lakieru otrzymujesz idealnie gładki lakier, piękną szklistość oraz wyłonione ziarno lakieru.

POWŁOKA CERAMICZNA

Zabezpiecznie lakieru powłoką ceramiczną. Aby utrwalić na długi czas efekty po renowacji lakieru aplikujemy nowoczesne powłoki ceramiczne. Powłoki aplikujemy na lakier, felgi, szyby, elementy plastikowe oraz nielakierowane. Dzięki zaawansowanej technologii powłoki chroni oraz zabezpiecza lakier przed zabrudzeniami i drobnymi mikrouszkodzeniami.

APLIKACJA FOLII OCHRONNYCH

Najbardziej zaawansowanie i najtrwalsze zabezpieczanie lakieru bezbarwną folią ochronną przed uszkodzeniami mechanicznymi, odpryskami, piaskowaniem, przetarciami. Folia ma 10 lat gwarancji, grubość okołó 200 mikronów, hydrofobowość i niesamowitą szklistość.

RENOWACJA TAP. SKÓRZANEJ

Naprawa skórzanej tapicerki samochodowej i meblowej poprzez wypełnianie ubytków, usuwanie przetarć, uszkodzeń mechanicznych. Dobieranie koloru, natryskowe lakierowanie farbą i warstwą ochronną – tak jak odbywa się to w fabryce.

PRANIE I CZYSZCZENIE SKÓR

Czyszczenie tapicerki skórzanej to bardzo precyzyjny proces i odpowiedzialny. Używamy dedykowanych kosmetyków renomowanych firm, warto zaznaczyć iż jesteśmy fachowcami od "skór"

USUWANIE WGNIECEŃ

Usuwanie wgnieceń bez konieczności lakierowania metodą PDR.

MYCIE DETAILINGOWE

Dokładne wieloetapowe mycie nadwozia metodą na dwa wiadra – czyli bezpiecznie i precyzyjnie, aby jak najmniej porysować lakier. Mycie kół, opon, wypłukanie nadkoli, wszystkich szczelin, bezinwazyjne osuszanie lakieru i czyszczenie wnęk.

DETAILINGOWE SPRZĄTANIE

Szczegółowe pranie metodą pianową i odkurzanie, czyszczenie wnętrza samochodu polegające na wyczyszczeniu wszystkich plastików, zakamarków, szyb, wnęk, wieloetapowe odkurzanie foteli i podłogi. Wisienką na torcie są zaaplikowane odżywki zabezpieczające plastiki.

ORAZ INNE

Masz nietypowe zlecenie? Zadzwoń, nasza specjalizacja to nie tylko kosmetyka samochodowa, ale również czyszczenie przemysłowe i domowe. Nasze studio znajduje się w Kędzierzynie-Koźlu, ale działamy również w okolicy, np. Krapkowice.

Opinie Klientów

Pan Tomek

Właśnie odebrałem swój samochód z rąk WIECZOREK CAR DETAILING. :)

Co mogę powiedzieć?

PEŁEN PROFESJONALIZM, miła obsługa, szybka realizacja i 100% zadowolenie z wykonanej pracy. Chłopaki mają fach w ręku. Widać, że robią to z pełnym zaangażowaniem i pasją! SERDECZNIE POLECAM!

~ opinia z Facebooka

Pani Anna

Szczerze mówiąc, bardzo pozytywnie jestem zaskoczony ! Mimo młodego wieku tych chłopaków ,pełen profesjonalizm w tym co robią i jak to robią ! :) Czysto, dokładnie z pasją -po prostu profesjonalnie :) . Moja czarna zafira, niestety ze sporymi śladami użytkowania, po robocie -lśniła niesamowicie ,lepiej jak przy odbiorze z salonu ! Zrobiła na mnie i na żonie bardzo duże wrażenie :) :) Z czystym sumieniem polecam dla innych klientów :) Piątka z plusem :) Pozdrawiam

~ opinia z Facebooka

Pan Marek

Jestem zadowolony z ich usług. Bardzo dokładnie wykonana praca, motocykl wygląda jak by co dopiero wyjechał z salonu. Na pewno jeszcze ich odwiedzę. Jak najbardziej Polecam.

~ opinia z Facebooka

Pan Łukasz

Gorąco polecam tych FACHOWCÓW!!! Pełen profesjonalizm, kontakt z klientem na najwyższym poziomie, wszystko na bieżąco wyjaśniane, omawiane i doradzane! Jestem mega zadowolony! Będę polecał dalej i oczywiście jeszcze tam wrócę! Dzięki jeszcze raz!

~ opinia z Facebooka

Pan Jakub

Korekta lakieru wykonana na najwyższym poziomie, starannie, a przede wszystkim czułem się bezpiecznie zostawiajac samochód. Widać że robią to z pasją i zamiłowaniem.
Na pewno wrócę!
Polecam, bo warto ????????

~ opinia z Facebooka

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I UMÓW WIZYTĘ

KONTAKT