Aplikacja folii ochronnej

Folia ochronna na samochód 

Jedną z najbardziej skutecznych metod zabezpieczenia lakieru samochodowego jest aplikacja transparentnych folii ochronnych. To zaawansowana technika, która stale zyskuje popularność wśród kierowców. Wszystko za sprawą niezwykle dużej trwałości folii, utrzymującej się nawet do kilkunastu lat. Jako pasjonaci motoryzacji dobrze wiemy, ile wysiłku trzeba włożyć, aby utrzymać lakier w nienagannym stanie, dlatego w naszym salonie Wieczorek Car Detailing oferujemy usługę nakładania samochodowej folii PPF. Wykorzystujemy do tego materiały, pochodzące od sprawdzonych producentów, a sami stale podnosimy swoje kwalifikacje, aby zapewniać usługę w najwyższych standardach.

Zabezpieczenie lakieru foliami zapewnia ochronę przed:

  • zarysowaniami, otarciami;
  • odpryskami i matowieniem;
  • działaniem agresywnej chemii;
  • czynnikami atmosferycznymi, np. UV i kwaśne deszcze;
  • trwałym zanieczyszczeniem.

Na aplikację folii decyduje się coraz więcej właścicieli samochodów, którzy chcą trwale zabezpieczyć lakier i utrzymać jego walory przez długie lata. W naszym salonie używamy folii poliuretanowych o grubości około 200 mikronów, które zapewniają ochronę przed różnymi uszkodzeniami mechanicznymi, odpryskami, czy piaskowaniem. Nasza usługa ma 10-letnią gwarancję. Co ważne, folia jest całkowicie transparentna i nie ulega zmatowieniu lub żółknięciu. Można powiedzieć, że jest nieco odwrotnie - idealnie płaska powierzchnia bardzo dobrze odbija światło, dzięki czemu nadaje karoserii efektowny blask. Warto dodać, że folie ochronne można aplikować na powierzchni całego samochodu, bądź jego poszczególnych elementach. Warstwy poliuretanowe nakłada się na karoserię, ale również na reflektory, lusterka, słupki i ranty drzwi, czy wnęki klamek oraz progi bagażowe.

Główne zalety stosowania samochodowych folii ochronnych

Samochodowe folie ochronne mają wiele zalet. Przede wszystkim, dzięki właściwościom hydrofobowym ułatwiają pozbywanie się zabrudzeń podczas mycia pojazdu. Kolejnym atutem jest ich zdolność do samoregeneracji - pod wpływem ciepła, delikatne mikrozarysowania na folii zabliźniają się i stają niewidoczne. Najmocniejszą stroną folii PPF jest jej odporność i całkowita izolacja lakieru przed czynnikami zewnętrznymi. Mowa tu zarówno o ochronie przed chemią używaną do czyszczenia pojazdu, jak i związkami organicznymi (ptasie odchody, sól drogowa, kwaśne opady).

 

Nasze usługi Car Detailing

POLEROWANIE LAKIERU

Renowacja lakieru polega na polerowaniu, dzięki któremu doprowadzimy lakieru do stanu salonowego. Usuniemy zarysowania i drobne uszkodzenia lakieru. Korzystając z renowacji lakieru otrzymujesz idealnie gładki lakier, piękną szklistość oraz wyłonione ziarno lakieru.

POWŁOKA CERAMICZNA

Zabezpiecznie lakieru powłoką ceramiczną. Aby utrwalić na długi czas efekty po renowacji lakieru aplikujemy nowoczesne powłoki ceramiczne. Powłoki aplikujemy na lakier, felgi, szyby, elementy plastikowe oraz nielakierowane. Dzięki zaawansowanej technologii powłoki chroni oraz zabezpiecza lakier przed zabrudzeniami i drobnymi mikrouszkodzeniami.

APLIKACJA FOLII OCHRONNYCH

Najbardziej zaawansowanie i najtrwalsze zabezpieczanie lakieru bezbarwną folią ochronną przed uszkodzeniami mechanicznymi, odpryskami, piaskowaniem, przetarciami. Folia ma 10 lat gwarancji, grubość okołó 200 mikronów, hydrofobowość i niesamowitą szklistość.

RENOWACJA TAP. SKÓRZANEJ

Naprawa skórzanej tapicerki samochodowej i meblowej poprzez wypełnianie ubytków, usuwanie przetarć, uszkodzeń mechanicznych. Dobieranie koloru, natryskowe lakierowanie farbą i warstwą ochronną – tak jak odbywa się to w fabryce.

PRANIE I CZYSZCZENIE SKÓR

Czyszczenie tapicerki skórzanej to bardzo precyzyjny proces i odpowiedzialny. Używamy dedykowanych kosmetyków renomowanych firm, warto zaznaczyć iż jesteśmy fachowcami od "skór"

USUWANIE WGNIECEŃ

Usuwanie wgnieceń bez konieczności lakierowania metodą PDR.

MYCIE DETAILINGOWE

Dokładne wieloetapowe mycie nadwozia metodą na dwa wiadra – czyli bezpiecznie i precyzyjnie, aby jak najmniej porysować lakier. Mycie kół, opon, wypłukanie nadkoli, wszystkich szczelin, bezinwazyjne osuszanie lakieru i czyszczenie wnęk.

DETAILINGOWE SPRZĄTANIE

Szczegółowe pranie metodą pianową i odkurzanie, czyszczenie wnętrza samochodu polegające na wyczyszczeniu wszystkich plastików, zakamarków, szyb, wnęk, wieloetapowe odkurzanie foteli i podłogi. Wisienką na torcie są zaaplikowane odżywki zabezpieczające plastiki.

ORAZ INNE

Masz nietypowe zlecenie? Zadzwoń, nasza specjalizacja to nie tylko kosmetyka samochodowa, ale również czyszczenie przemysłowe i domowe. Nasze studio znajduje się w Kędzierzynie-Koźlu, ale działamy również w okolicy, np. Krapkowice.

Opinie Klientów

Pan Tomek

Właśnie odebrałem swój samochód z rąk WIECZOREK CAR DETAILING. :)

Co mogę powiedzieć?

PEŁEN PROFESJONALIZM, miła obsługa, szybka realizacja i 100% zadowolenie z wykonanej pracy. Chłopaki mają fach w ręku. Widać, że robią to z pełnym zaangażowaniem i pasją! SERDECZNIE POLECAM!

~ opinia z Facebooka

Pani Anna

Szczerze mówiąc, bardzo pozytywnie jestem zaskoczony ! Mimo młodego wieku tych chłopaków ,pełen profesjonalizm w tym co robią i jak to robią ! :) Czysto, dokładnie z pasją -po prostu profesjonalnie :) . Moja czarna zafira, niestety ze sporymi śladami użytkowania, po robocie -lśniła niesamowicie ,lepiej jak przy odbiorze z salonu ! Zrobiła na mnie i na żonie bardzo duże wrażenie :) :) Z czystym sumieniem polecam dla innych klientów :) Piątka z plusem :) Pozdrawiam

~ opinia z Facebooka

Pan Marek

Jestem zadowolony z ich usług. Bardzo dokładnie wykonana praca, motocykl wygląda jak by co dopiero wyjechał z salonu. Na pewno jeszcze ich odwiedzę. Jak najbardziej Polecam.

~ opinia z Facebooka

Pan Łukasz

Gorąco polecam tych FACHOWCÓW!!! Pełen profesjonalizm, kontakt z klientem na najwyższym poziomie, wszystko na bieżąco wyjaśniane, omawiane i doradzane! Jestem mega zadowolony! Będę polecał dalej i oczywiście jeszcze tam wrócę! Dzięki jeszcze raz!

~ opinia z Facebooka

Pan Jakub

Korekta lakieru wykonana na najwyższym poziomie, starannie, a przede wszystkim czułem się bezpiecznie zostawiajac samochód. Widać że robią to z pasją i zamiłowaniem.
Na pewno wrócę!
Polecam, bo warto ????????

~ opinia z Facebooka

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I UMÓW WIZYTĘ

KONTAKT