Polerowanie lakieru

Lakier jak dawniej

W naszym studio Wieczorek Car Detailing oferujemy usługi, dzięki którym samochód odzyska dawny blask i pozwoli znów cieszyć oko. Nasz serwis obejmuje między innymi polerowanie lakieru i doprowadzenie go do stanu salonowego. Korekta lakieru dzieli się na kilka etapów mających na celu usunięcie wszelkich niedoskonałości. W zakres prac wchodzi nie tylko dokładne oczyszczenie powierzchni, ale również pozbycie się zarysowań, przebarwień, odprysków, czy zmatowień.

Zalety korekty lakieru:

  • gładka powierzchnia pozbawiona zarysowań;
  • wydobycie głębi koloru;
  • zabezpieczenie karoserii przed czynnikami zewnętrznymi;
  • przywrócenie salonowego połysku.

Przed przystąpieniem do polerowania lakieru, nasz zespół dokładnie ocenia jego stan i zaznacza wszelkie defekty. Dzięki temu nic nie umyka naszej uwadze i pozwala na zaplanowanie każdego z etapów prac. Składa się na to kilkukrotne polerowanie przy użyciu starannie dobranych past o różnej gradacji i polerki. Co ważne, przed użyciem maszyny polerskiej, zawsze zabezpieczamy wszelkie elementy plastikowe oraz gumowe, które mogłyby zostać uszkodzone podczas renowacji lakieru.

Korekta i zabezpieczenie lakieru

Korekta warstwy lakierowej pozwoli przywrócić stan “jak z salonu”, a także zabezpieczyć karoserię. Powierzając swój pojazd naszym fachowcom, otrzymujesz gwarancję prawidłowo przeprowadzonych prac polerskich z użyciem najlepszych środków. Aby dodatkowo zabezpieczyć lakier zachęcamy do skorzystania z innych usług. W salonie Wieczorek Car Detailing zajmujemy się również nakładaniem warstwy ceramicznej lub folii ochronnych, które utrzymują efekt nawet do kilkudziesięciu miesięcy!

Przyczyny degradacji lakieru

Lakier samochodowy nie tylko zabezpiecza karoserię przed czynnikami zewnętrznymi, ale również nadaje kolor i połysk. Utrzymanie nienagannego stanu tej powłoki jest niełatwym zadaniem - szczególnie, gdy korzysta się z wątpliwej jakości środków. Mowa tu zarówno o kosmetykach samochodowych, źle dobranych materiałach do ich nakładania, a także niewłaściwych sposobach pielęgnacji pojazdu. Lakier zużywa się podczas codziennego użytkowania samochodu tak samo, jak części mechaniczne i konstrukcyjne.

 

Nasze usługi Car Detailing

POLEROWANIE LAKIERU

Renowacja lakieru polega na polerowaniu, dzięki któremu doprowadzimy lakieru do stanu salonowego. Usuniemy zarysowania i drobne uszkodzenia lakieru. Korzystając z renowacji lakieru otrzymujesz idealnie gładki lakier, piękną szklistość oraz wyłonione ziarno lakieru.

POWŁOKA CERAMICZNA

Zabezpiecznie lakieru powłoką ceramiczną. Aby utrwalić na długi czas efekty po renowacji lakieru aplikujemy nowoczesne powłoki ceramiczne. Powłoki aplikujemy na lakier, felgi, szyby, elementy plastikowe oraz nielakierowane. Dzięki zaawansowanej technologii powłoki chroni oraz zabezpiecza lakier przed zabrudzeniami i drobnymi mikrouszkodzeniami.

APLIKACJA FOLII OCHRONNYCH

Najbardziej zaawansowanie i najtrwalsze zabezpieczanie lakieru bezbarwną folią ochronną przed uszkodzeniami mechanicznymi, odpryskami, piaskowaniem, przetarciami. Folia ma 10 lat gwarancji, grubość okołó 200 mikronów, hydrofobowość i niesamowitą szklistość.

RENOWACJA TAP. SKÓRZANEJ

Naprawa skórzanej tapicerki samochodowej i meblowej poprzez wypełnianie ubytków, usuwanie przetarć, uszkodzeń mechanicznych. Dobieranie koloru, natryskowe lakierowanie farbą i warstwą ochronną – tak jak odbywa się to w fabryce.

PRANIE I CZYSZCZENIE SKÓR

Czyszczenie tapicerki skórzanej to bardzo precyzyjny proces i odpowiedzialny. Używamy dedykowanych kosmetyków renomowanych firm, warto zaznaczyć iż jesteśmy fachowcami od "skór"

USUWANIE WGNIECEŃ

Usuwanie wgnieceń bez konieczności lakierowania metodą PDR.

MYCIE DETAILINGOWE

Dokładne wieloetapowe mycie nadwozia metodą na dwa wiadra – czyli bezpiecznie i precyzyjnie, aby jak najmniej porysować lakier. Mycie kół, opon, wypłukanie nadkoli, wszystkich szczelin, bezinwazyjne osuszanie lakieru i czyszczenie wnęk.

DETAILINGOWE SPRZĄTANIE

Szczegółowe pranie metodą pianową i odkurzanie, czyszczenie wnętrza samochodu polegające na wyczyszczeniu wszystkich plastików, zakamarków, szyb, wnęk, wieloetapowe odkurzanie foteli i podłogi. Wisienką na torcie są zaaplikowane odżywki zabezpieczające plastiki.

ORAZ INNE

Masz nietypowe zlecenie? Zadzwoń, nasza specjalizacja to nie tylko kosmetyka samochodowa, ale również czyszczenie przemysłowe i domowe. Nasze studio znajduje się w Kędzierzynie-Koźlu, ale działamy również w okolicy, np. Krapkowice.

Opinie Klientów

Pan Tomek

Właśnie odebrałem swój samochód z rąk WIECZOREK CAR DETAILING. :)

Co mogę powiedzieć?

PEŁEN PROFESJONALIZM, miła obsługa, szybka realizacja i 100% zadowolenie z wykonanej pracy. Chłopaki mają fach w ręku. Widać, że robią to z pełnym zaangażowaniem i pasją! SERDECZNIE POLECAM!

~ opinia z Facebooka

Pani Anna

Szczerze mówiąc, bardzo pozytywnie jestem zaskoczony ! Mimo młodego wieku tych chłopaków ,pełen profesjonalizm w tym co robią i jak to robią ! :) Czysto, dokładnie z pasją -po prostu profesjonalnie :) . Moja czarna zafira, niestety ze sporymi śladami użytkowania, po robocie -lśniła niesamowicie ,lepiej jak przy odbiorze z salonu ! Zrobiła na mnie i na żonie bardzo duże wrażenie :) :) Z czystym sumieniem polecam dla innych klientów :) Piątka z plusem :) Pozdrawiam

~ opinia z Facebooka

Pan Marek

Jestem zadowolony z ich usług. Bardzo dokładnie wykonana praca, motocykl wygląda jak by co dopiero wyjechał z salonu. Na pewno jeszcze ich odwiedzę. Jak najbardziej Polecam.

~ opinia z Facebooka

Pan Łukasz

Gorąco polecam tych FACHOWCÓW!!! Pełen profesjonalizm, kontakt z klientem na najwyższym poziomie, wszystko na bieżąco wyjaśniane, omawiane i doradzane! Jestem mega zadowolony! Będę polecał dalej i oczywiście jeszcze tam wrócę! Dzięki jeszcze raz!

~ opinia z Facebooka

Pan Jakub

Korekta lakieru wykonana na najwyższym poziomie, starannie, a przede wszystkim czułem się bezpiecznie zostawiajac samochód. Widać że robią to z pasją i zamiłowaniem.
Na pewno wrócę!
Polecam, bo warto ????????

~ opinia z Facebooka

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I UMÓW WIZYTĘ

KONTAKT