Powłoka ceramiczna

Powłoka ceramiczna - idealne zabezpieczenie

Marzysz o tym, aby lakier samochodowy po renowacji utrzymywał swój blask przez długi czas? W naszym salonie Wieczorek Car Detailing oferujemy szereg rozwiązań, które spełnią te oczekiwania. Jedną z metod zabezpieczenia lakieru przed powstawaniem na nim zarysowań lub innych defektów jest nałożenie powłoki ceramicznej. Pozwoli to zachować efekt błyszczenia przez długi czas, a także ułatwi pozbywanie się zanieczyszczeń, które osadzają się na karoserii.

Trend nakładania ceramiki na auto jest stosunkowo młody, ale dynamicznie się rozwija. Pracownicy naszego studia Wieczorek Car Detailing od wielu lat specjalizują się w tej dziedzinie, co potwierdzają liczne certyfikaty. Korzystamy z wysokiej jakości powłok ceramicznych, które dają długotrwałą ochronę lakieru i wydobywają z niego najlepsze cechy, jak głęboki kolor i blask. Ceramikę aplikuje się na lakier bezbarwny, który wcześniej musi być odpowiednio przygotowany do zabiegu. Oprócz tego oferujemy również powłokę ceramiczną na felgi, szyby, elementy plastikowe oraz nielakierowane.

Korzyści stosowania powłoki ceramicznej

Od wielu lat przepisy unijne zabraniają używania lakierów samochodowych, które mają w składzie szkodliwe dla środowiska substancje. Karoserię pokrywa się lakierami wodnymi, których trwałość jest niestety nieco gorsza. Dlatego właśnie warto zastosować dodatkową ochronę lakieru, aby przedłużyć jego żywotność i utrzymać efekt błyszczenia.

Ceramika na auto to specjalna warstwa o właściwościach hydrofobowych, dzięki którym łatwiej usunąć zabrudzenia powstające na karoserii. Powłoka ma również działanie antykorozyjne i zabezpiecza lakier przed szkodliwym działaniem soli drogowej, promieniowania UV, czy ptasich odchodów. Warstwa ceramiczna znacznie zmniejsza problem powstawania mikrozarysowań, odprysków oraz zmatowień lakieru.

Zalety ceramiki na auto:
● ochrona lakieru przed czynnikami atmosferycznymi, chemicznymi i mechanicznymi;
● ułatwia czyszczenie powierzchni z zabrudzeń;
● wydobywa głęboki kolor lakieru i nadaje mu połysk;
● trwałość nawet do kilku lat.

Nasze usługi Car Detailing

POLEROWANIE LAKIERU

Renowacja lakieru polega na polerowaniu, dzięki któremu doprowadzimy lakieru do stanu salonowego. Usuniemy zarysowania i drobne uszkodzenia lakieru. Korzystając z renowacji lakieru otrzymujesz idealnie gładki lakier, piękną szklistość oraz wyłonione ziarno lakieru.

POWŁOKA CERAMICZNA

Zabezpiecznie lakieru powłoką ceramiczną. Aby utrwalić na długi czas efekty po renowacji lakieru aplikujemy nowoczesne powłoki ceramiczne. Powłoki aplikujemy na lakier, felgi, szyby, elementy plastikowe oraz nielakierowane. Dzięki zaawansowanej technologii powłoki chroni oraz zabezpiecza lakier przed zabrudzeniami i drobnymi mikrouszkodzeniami.

APLIKACJA FOLII OCHRONNYCH

Najbardziej zaawansowanie i najtrwalsze zabezpieczanie lakieru bezbarwną folią ochronną przed uszkodzeniami mechanicznymi, odpryskami, piaskowaniem, przetarciami. Folia ma 10 lat gwarancji, grubość okołó 200 mikronów, hydrofobowość i niesamowitą szklistość.

RENOWACJA TAP. SKÓRZANEJ

Naprawa skórzanej tapicerki samochodowej i meblowej poprzez wypełnianie ubytków, usuwanie przetarć, uszkodzeń mechanicznych. Dobieranie koloru, natryskowe lakierowanie farbą i warstwą ochronną – tak jak odbywa się to w fabryce.

PRANIE I CZYSZCZENIE SKÓR

Czyszczenie tapicerki skórzanej to bardzo precyzyjny proces i odpowiedzialny. Używamy dedykowanych kosmetyków renomowanych firm, warto zaznaczyć iż jesteśmy fachowcami od "skór"

USUWANIE WGNIECEŃ

Usuwanie wgnieceń bez konieczności lakierowania metodą PDR.

MYCIE DETAILINGOWE

Dokładne wieloetapowe mycie nadwozia metodą na dwa wiadra – czyli bezpiecznie i precyzyjnie, aby jak najmniej porysować lakier. Mycie kół, opon, wypłukanie nadkoli, wszystkich szczelin, bezinwazyjne osuszanie lakieru i czyszczenie wnęk.

DETAILINGOWE SPRZĄTANIE

Szczegółowe pranie metodą pianową i odkurzanie, czyszczenie wnętrza samochodu polegające na wyczyszczeniu wszystkich plastików, zakamarków, szyb, wnęk, wieloetapowe odkurzanie foteli i podłogi. Wisienką na torcie są zaaplikowane odżywki zabezpieczające plastiki.

ORAZ INNE

Masz nietypowe zlecenie? Zadzwoń, nasza specjalizacja to nie tylko kosmetyka samochodowa, ale również czyszczenie przemysłowe i domowe. Nasze studio znajduje się w Kędzierzynie-Koźlu, ale działamy również w okolicy, np. Krapkowice.

Opinie Klientów

Pan Tomek

Właśnie odebrałem swój samochód z rąk WIECZOREK CAR DETAILING. :)

Co mogę powiedzieć?

PEŁEN PROFESJONALIZM, miła obsługa, szybka realizacja i 100% zadowolenie z wykonanej pracy. Chłopaki mają fach w ręku. Widać, że robią to z pełnym zaangażowaniem i pasją! SERDECZNIE POLECAM!

~ opinia z Facebooka

Pani Anna

Szczerze mówiąc, bardzo pozytywnie jestem zaskoczony ! Mimo młodego wieku tych chłopaków ,pełen profesjonalizm w tym co robią i jak to robią ! :) Czysto, dokładnie z pasją -po prostu profesjonalnie :) . Moja czarna zafira, niestety ze sporymi śladami użytkowania, po robocie -lśniła niesamowicie ,lepiej jak przy odbiorze z salonu ! Zrobiła na mnie i na żonie bardzo duże wrażenie :) :) Z czystym sumieniem polecam dla innych klientów :) Piątka z plusem :) Pozdrawiam

~ opinia z Facebooka

Pan Marek

Jestem zadowolony z ich usług. Bardzo dokładnie wykonana praca, motocykl wygląda jak by co dopiero wyjechał z salonu. Na pewno jeszcze ich odwiedzę. Jak najbardziej Polecam.

~ opinia z Facebooka

Pan Łukasz

Gorąco polecam tych FACHOWCÓW!!! Pełen profesjonalizm, kontakt z klientem na najwyższym poziomie, wszystko na bieżąco wyjaśniane, omawiane i doradzane! Jestem mega zadowolony! Będę polecał dalej i oczywiście jeszcze tam wrócę! Dzięki jeszcze raz!

~ opinia z Facebooka

Pan Jakub

Korekta lakieru wykonana na najwyższym poziomie, starannie, a przede wszystkim czułem się bezpiecznie zostawiajac samochód. Widać że robią to z pasją i zamiłowaniem.
Na pewno wrócę!
Polecam, bo warto ????????

~ opinia z Facebooka

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I UMÓW WIZYTĘ

KONTAKT