Renowacja skóry Kędzierzyn-Koźle

Wieczorek Car Detailing jest jedynym salonem na terenie Kędzierzyna - Koźla i okolic, który zajmuje się renowacją tapicerki skórzanej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie przywrócić dawną świetność skórzanego obicia samochodowego i meblowego. Oferujemy usługi w zakresie renowacji skóry, a także jej impregnacji oraz czyszczenia. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z wielkim zaangażowaniem - jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie, co potwierdzają liczne rekomendacje zadowolonych klientów.

Jak dbać o skórzaną tapicerkę?

Skórzana tapicerka wygląda bardzo efektownie i niejednokrotnie mówi się o niej w kontekście luksusu. Niestety materiał ten jest delikatny i stosunkowo trudny w utrzymaniu czystości. Codziennie użytkowanie elementów ze skóry powoduje ich stopniowe wycieranie. W efekcie prowadzi do zabrudzeń, pęknięć i innych trwałych uszkodzeń, które są bardzo ciężkie do samodzielnego usunięcia. Wpływ na niszczenie się tapicerki skórzanej mają m.in. metalowe elementy naszego ubioru, ale także czynniki zewnętrzne, jak: promieniowanie UV, wilgoć, czy zbyt suche powietrze. Na szczęście są sposoby na to, by pozbyć się zabrudzeń oraz uszkodzeń na skórze, a nasi fachowcy w Wieczorek Car Detailing doskonale je znają i stosują.

Jedną z usług car detailingu jest właśnie renowacja tapicerki skórzanej. Nasze prace rozpoczynamy od dokładnych oględzin, co pozwala dostosować metodę renowacji obicia. Cały proces naprawy odbywa się podobnie do fabrycznego - dobieramy odpowiedni kolor skóry, poddajemy go natryskowym lakierowaniu farbą i zabezpieczamy warstwą ochronną.

Renowację skóry prowadzimy przy użyciu profesjonalnych środków uznanych producentów. Gwarantuje to jakość, ale również długotrwały efekt, dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu materiału. Tapicerka skórzana pozbawiona będzie otarć, plam i ubytków, które zostaną odpowiednio wypełnione. Materiał odzyskuje swoje walory i ponownie cieszy oko.

W ramach usługi renowacji skór meblowych i samochodowych usuwamy:

  • przetarcia i pęknięcia;
  • zarysowania i dziury;
  • przebarwienia i plamy;
  • ubytki warstwy lakieru.

 

Nasze usługi Car Detailing

POLEROWANIE LAKIERU

Renowacja lakieru polega na polerowaniu, dzięki któremu doprowadzimy lakieru do stanu salonowego. Usuniemy zarysowania i drobne uszkodzenia lakieru. Korzystając z renowacji lakieru otrzymujesz idealnie gładki lakier, piękną szklistość oraz wyłonione ziarno lakieru.

POWŁOKA CERAMICZNA

Zabezpiecznie lakieru powłoką ceramiczną. Aby utrwalić na długi czas efekty po renowacji lakieru aplikujemy nowoczesne powłoki ceramiczne. Powłoki aplikujemy na lakier, felgi, szyby, elementy plastikowe oraz nielakierowane. Dzięki zaawansowanej technologii powłoki chroni oraz zabezpiecza lakier przed zabrudzeniami i drobnymi mikrouszkodzeniami.

APLIKACJA FOLII OCHRONNYCH

Najbardziej zaawansowanie i najtrwalsze zabezpieczanie lakieru bezbarwną folią ochronną przed uszkodzeniami mechanicznymi, odpryskami, piaskowaniem, przetarciami. Folia ma 10 lat gwarancji, grubość okołó 200 mikronów, hydrofobowość i niesamowitą szklistość.

RENOWACJA TAP. SKÓRZANEJ

Naprawa skórzanej tapicerki samochodowej i meblowej poprzez wypełnianie ubytków, usuwanie przetarć, uszkodzeń mechanicznych. Dobieranie koloru, natryskowe lakierowanie farbą i warstwą ochronną – tak jak odbywa się to w fabryce.

PRANIE I CZYSZCZENIE SKÓR

Czyszczenie tapicerki skórzanej to bardzo precyzyjny proces i odpowiedzialny. Używamy dedykowanych kosmetyków renomowanych firm, warto zaznaczyć iż jesteśmy fachowcami od "skór"

USUWANIE WGNIECEŃ

Usuwanie wgnieceń bez konieczności lakierowania metodą PDR.

MYCIE DETAILINGOWE

Dokładne wieloetapowe mycie nadwozia metodą na dwa wiadra – czyli bezpiecznie i precyzyjnie, aby jak najmniej porysować lakier. Mycie kół, opon, wypłukanie nadkoli, wszystkich szczelin, bezinwazyjne osuszanie lakieru i czyszczenie wnęk.

DETAILINGOWE SPRZĄTANIE

Szczegółowe pranie metodą pianową i odkurzanie, czyszczenie wnętrza samochodu polegające na wyczyszczeniu wszystkich plastików, zakamarków, szyb, wnęk, wieloetapowe odkurzanie foteli i podłogi. Wisienką na torcie są zaaplikowane odżywki zabezpieczające plastiki.

ORAZ INNE

Masz nietypowe zlecenie? Zadzwoń, nasza specjalizacja to nie tylko kosmetyka samochodowa, ale również czyszczenie przemysłowe i domowe. Nasze studio znajduje się w Kędzierzynie-Koźlu, ale działamy również w okolicy, np. Krapkowice.

Opinie Klientów

Pan Tomek

Właśnie odebrałem swój samochód z rąk WIECZOREK CAR DETAILING. :)

Co mogę powiedzieć?

PEŁEN PROFESJONALIZM, miła obsługa, szybka realizacja i 100% zadowolenie z wykonanej pracy. Chłopaki mają fach w ręku. Widać, że robią to z pełnym zaangażowaniem i pasją! SERDECZNIE POLECAM!

~ opinia z Facebooka

Pani Anna

Szczerze mówiąc, bardzo pozytywnie jestem zaskoczony ! Mimo młodego wieku tych chłopaków ,pełen profesjonalizm w tym co robią i jak to robią ! :) Czysto, dokładnie z pasją -po prostu profesjonalnie :) . Moja czarna zafira, niestety ze sporymi śladami użytkowania, po robocie -lśniła niesamowicie ,lepiej jak przy odbiorze z salonu ! Zrobiła na mnie i na żonie bardzo duże wrażenie :) :) Z czystym sumieniem polecam dla innych klientów :) Piątka z plusem :) Pozdrawiam

~ opinia z Facebooka

Pan Marek

Jestem zadowolony z ich usług. Bardzo dokładnie wykonana praca, motocykl wygląda jak by co dopiero wyjechał z salonu. Na pewno jeszcze ich odwiedzę. Jak najbardziej Polecam.

~ opinia z Facebooka

Pan Łukasz

Gorąco polecam tych FACHOWCÓW!!! Pełen profesjonalizm, kontakt z klientem na najwyższym poziomie, wszystko na bieżąco wyjaśniane, omawiane i doradzane! Jestem mega zadowolony! Będę polecał dalej i oczywiście jeszcze tam wrócę! Dzięki jeszcze raz!

~ opinia z Facebooka

Pan Jakub

Korekta lakieru wykonana na najwyższym poziomie, starannie, a przede wszystkim czułem się bezpiecznie zostawiajac samochód. Widać że robią to z pasją i zamiłowaniem.
Na pewno wrócę!
Polecam, bo warto ????????

~ opinia z Facebooka

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI I UMÓW WIZYTĘ

KONTAKT